Κυριακή, 25/08/2019

Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων του Α’ Γύρου της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16
Α’ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/9/2015
16:30
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/9/2015
16:30
ΩΡΩΠΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
3/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/10/2015
16:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ
14/10/2015
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
17/10/2015
16:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/10/2015
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
31/10/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
7/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
14/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
21/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
28/11/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
5/12/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ»ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ»
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
12/12/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ «ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ»
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ»
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
19/12/2015
15:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ