Τον τελευταίο καιρό η τέχνη της φωτογραφίας δείχνει να αγαπιέται ολοένα και περισσότερο.Αφορμή για αυτό μπορείς να πεις ότι έχει σταθεί και η “μεγάλη αγάπη” του κόσμου στο ίντερνετ.Αυτήν την φορά στάθηκε αφορμή να δώσει ξανά την ώθηση στον Άκη Σάλιαρη να ασχοληθεί με κάτι που αγαπάει πάρα πολύ.
![](http://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/06/akis2.jpg)
Η φωτογράφηση έγινε για το γαλλικό περιοδικό,το θέμα είναι ένα άκρως ελληνικό,οπότε δεν μπορούσαμε να μην το μοιραστούμε μαζί σας.
Ranias Stories