Θεοφάνεια στην Πρέβεζα στα τέλη της δεκαετίας του ’70. (photo)
Ανδριάνα ΣολδάτουΔημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr
Προβολές:834
(Η φωτογραφία προέρχεται από φυλλάδιο του Πολιτιστικού και Πνευματικού Συνδέσμου Πρεβέζης, εκδ. 1979) και αναδημοσιεύθηκε στο Facebook από τα Γενικά Αρχεία του Κράτους Νομού Πρέβεζας
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...