Τετάρτη, 25/04/2018

ΠΡΕΒΕΖΑ: Οι υποψήφιοι του συνδυασμού του Γιάννη Μπούρη για τις εκλογές του Επιμελητηρίου

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού  ΄΄ΝΕΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ΄΄ με επικεφαλής του συνδυασμού τον Μπούρη Ιωάννη

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

 

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ   ΜΑΡΙΟΣ  του Κωνσταντίνου
  2. ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του Χρήστου
  3. ΓΚΙΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Γεωργίου
  4. GOBEL   SYLVAIN  του Jean Pierre
  5. ΔΟΝΟΣ   ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ   του Δημητρίου
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Κωνσταντίνου
  7. ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του Θεοδώρου
  8. ΚΟΚΚΙΝΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  του Παναγιώτη
  9. ΚΩΝΣΤΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του Δημητρίου
  10. ΚΩΣΤΟΥΣΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ  του Χαράλαμπου
  11. ΜΠΟΥΡΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του Βασιλείου
  12. ΝΑΤΣΙΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ  του Αθανασίου
  13. ΠΑΠΟΥΤΣΗ   ΑΛΙΚΗ  του Βασιλείου
  14. ΣΤΑΥΡΟΥ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Αριστείδη
  15. ΣΤΥΛΟΣ    ΙΩΣΗΦ  του Θωμά
  16. ΣΩΤΗΡΙΟΥ   ΠΑΥΛΟΣ  του Κοσμά
  17. ΤΖΟΥΜΕΛΕΚΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του Κωνσταντίνου
  18. ΤΣΟΛΗ   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  του Πέτρου
  19. ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ   ΘΕΟΦΑΝΗΣ  του Δημοσθένη

 

           ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

 

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του Ανδρέα
  2. ΓΚΟΥΜΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ  του Νικολάου
  3. ΕΞΑΡΧΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Ανδρέα
  4. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ  του Πέτρου
  5. ΚΙΤΣΙΟΥ   ΕΙΡΗΝΗ  του Παναγιώτη
  6. ΛΕΝΤΖΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Δημητρίου
  7. ΜΠΑΜΠΗ   ΙΡΜΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Τσλιρίμ Σεφά
  8. ΝΑΤΣΙΟΣ   ΣΩΤΗΡΙΟΣ  του Δημοσθένη
  9. ΠΑΤΕΡΑΣ   ΘΩΜΑΣ  του Κωνσταντίνου
  10. ΡΑΠΤΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ  του Ηρακλή
  11. ΤΣΑΛΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  του Σπυρίδωνος
  12. ΤΣΟΚΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Χρήστου

 

ΤΜΗΜΑ  ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

 

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ελευθερίου
  2. ΓΚΑΡΤΖΩΝΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Σπυρίδωνος
  3. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του Γεωργίου
  4. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   ΜΗΝΑΣ  του Ιωάννη
  5. ΜΠΟΡΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ  του Παναγιώτη
  6. ΟΛΝΤΕ – ΟΛΤΧΟΦ   ΟΡΕΣΤΗΣ  του Γιοχάνες Λαμπέρτους

 

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

 

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  του Σπυρίδωνος
  2. ΣΚΑΡΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του Ιωάννη

 

 

 

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ