Πέμπτη, 13/09/2018

Το πρόγραμμα του Α΄ και Β΄ ομίλου της Β΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-Α.Ο. ΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2η αγωνιστική
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο. ΡΙΑ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
3η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
4η αγωνιστική
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-Α.Ο. ΡΙΑ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
5η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΡΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
6η αγωνιστική
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-Α.Ο. ΡΙΑ
ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
7η αγωνιστική
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
8η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ-Α.Ο. ΡΙΑ
9η αγωνιστική
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-Α.Ο. ΡΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΙΩΝΕΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Ρεπό: Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
2η αγωνιστική
Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ-Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Ρεπό: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
3η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
4η αγωνιστική
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
5η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ-ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
7η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Ρεπό: ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
8η αγωνιστική
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
9η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
10η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ-Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ-ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11η αγωνιστική
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ-Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ-Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ