Η ομάδα του ΚΑΟΠ, στα πλαίσια της προετοιμασίας της για το νέο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα της Α’ Ε.Σ.ΚΑ.Β.Δ.Ε. , θα αντιμετωπίσει σε φιλικό αγώνα τον Α.Ο. Βόνιτσας , την Τετάρτη 30/9 και ώρα 4 μ.μ. στο Δ.Α.Κ. Πρέβεζας.
Ο έμπειρος Α.Ο. Βόνιτσας αγωνίστηκε πέρσι στην Γ’ εθνική ενώ φέτος θα βρίσκεται στο νότιο όμιλο της Α’ Ε.Σ.ΚΑ.Β.Δ.Ε . Δεδομένης της δυναμικής του αντιπάλου, το επερχόμενο φιλικό παιχνίδι αναμένεται να αποτελέσει ένα πολύ καλό τεστ ετοιμότητας για την ομάδα.
![](https://www.mypreveza.gr/wp-content/uploads/2015/09/CE9ACE91CE9FCEA0CE92CE9FCE9DCE99CEA4CEA3CE91CEA6CE99CE9BCE99CE9ACE9F.jpg)