Της . . . Λαγάνας την Καθαρά Δευτέρα στην Πρέβεζα!
Ανδριάνα ΣολδάτουΔημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr
Προβολές:43
Μια τεράστια έκπληξη περίμενε χθες τους πελάτες του Αρτοποιείου Αφοί Λώλη στην Πρέβεζα. Για να ευχηθούν καλή σαρακοστή οι αρτοποιοί κατασκεύασαν μια λαγάνα 60 κιλών και σχεδόν 2 μέτρα. Η Λαγάνα δεν κατασκευάστηκε απλά για τα μάτια του κόσμου, αλλά διατέθηκε στο γηροκομείο της Ιεράς Μητροπόλεως Νικοπόλεως και Πρεβέζης.
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...