Ανδριάνα ΣολδάτουΔημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr
Προβολές:39
15 νέοι εποχικοί υπάλληλοι θα προσληφθούν στο Δήμο Πάργας. Οι θέσεις αφορούν ΤΕ Μηχανικών (Πολιτικών Εργων Υποδομής), ΔΕ Οδηγών Απορριμματοφόρου, ΔΕ Χειριστών JcB, ΥΕ Εργατών Καθαριότητας και ΥΕ Εργατών Ύδρευσης. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλ.: 2684360316.
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...
Εικοσιδύο ακτές βραβευμένες από το Διεθνές Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης «Γαλάζια Σημαία» αποσύρθηκαν από τον εθνικό και...