Παρασκευή, 06/12/2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

Τα ματς της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής

24 Νοεμβρίου 2019, 10:42 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Η 10η αγωνιστική: Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου.

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής (4ος Όμιλος)

7 Νοεμβρίου 2019, 11:26 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής: Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα…

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής στον 4ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής

1 Νοεμβρίου 2019, 1:06 μμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής: Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ…

Περισσότερα

Το Πρόγραμμα της 6ης Αγωνιστικής της Γ’΄Εθνικής (4ος Όμιλος)

24 Οκτωβρίου 2019, 11:29 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης.

Περισσότερα

Οι αγώνες της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής (4ος Όμιλος)

17 Οκτωβρίου 2019, 11:41 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Η 5η αγωνιστική: Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης.

Περισσότερα

Η Βαθμολογία στην Γ’ Εθνική (4ος Όμιλος)

14 Οκτωβρίου 2019, 11:54 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β 1 ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 4 4 0 0 8 0 8…

Περισσότερα

Οι αγώνες της 3ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

3 Οκτωβρίου 2019, 11:59 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019 16:00 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ – : – Π.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας «Αθανασία Τσουμελέκα» , ΠΡΕΒΕΖΑ 16:00 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – : –…

Περισσότερα

Η βαθμολογία στον 4ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας

30 Σεπτεμβρίου 2019, 9:53 πμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β 1 ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 2 2 0 0 4 0 4…

Περισσότερα

Η καλύτερη εντεκάδα της Γ’ Εθνικής (4ος Όμιλος)

27 Σεπτεμβρίου 2019, 8:08 μμ | Γράφει: Ανδριάνα Σολδάτου

Το liganews.gr και οι συνεργάτες του σας παρουσιάζουν τους παίκτες που ξεχώρισαν από την 1η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής. Προπονητής: Παναγιώτης Κορομπόκης (Θιναλιακός) Τερματοφύλακας: Λέτσο…

Περισσότερα

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ