Παρασκευή, 23/10/2020

ΗΠΕΙΡΟΣ : Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα 

(19/10 – 25/10/2020 )

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 19 έως 25 Οκτωβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα: 

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ: 

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

 

 

  • Δευτέρα    (19-10-2020)      και    ώρες   από      18:00     έως    01:00

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βουτσαράς – Κούρεντα – Γιουργάνιστα – Χίνκα – Πολύγυρος – Ελευθεροχώρι – Ψήνα – Δραγοψά – Λύγκος – Κόντσικα – Ασβεστοχώρι

  • Τρίτη       (20-10-2020)     και      ώρες    από     08:00     έως     15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες – Δερβίζιανα – Αλεποχώρι – Παλαιοχώρι – Σιστρούνι – Ρωμανός – Μπεστιά – Ζωτικό – Καταμάχη – Παρδαλίτσα – Αρτοπούλα

  • Τετάρτη (21-10-2020) και ώρες από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ελάτη – Δίλοφο – Κουκούλι – Καπέσοβο – Τσεπέλοβο – Σκαμνέλι – Ηλιοχώρι – Βρυσοχώρι.
  • Πέμπτη       (22-10-2020)    και     ώρες    από     08:00     έως    15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νεγάδες – Φραγκάδες – Λεπτοκαρυά -Δόλιανη – Καστανώνας – Μακρίνο – Ελατοχώρι – Βοβούσα – Φλαμπουράρι – Γρεβενίτι – Τρίστενο -Μηλιωτάδες.

  • Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ. Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι.

 

  • Κυριακή       (18-10-2020)     και     ώρες   από    18:00    έως    23:00    

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά – Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο – Μεσοβούνι – Καλπάκι.

 

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

 

  • Δευτέρα       (19-10-2020)    και    ώρες     από    08:00    έως    15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο – Άγιος Κοσμάς – Κάτω Μερόπη – Παλαιόπυργος – Μερόπη – Κακόλακκος –Δολό.

  • Τρίτη    (20-10-2020)        και   ώρες      από    18:00    έως      01:00

 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι – Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή 

  • Τετάρτη    (21-10-2020)   και      ώρες     από    18:00    έως   01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ελληνικό – Λάζαινα – Αετοράχη – Κωστήτσι – Φορτόσι – Πάτερο  – Καλέντζι – Πηγάδια – Πλαίσια – Κορύτιανη.

  • Πέμπτη        (22-10-2020)     και    ώρες    από    08:00   έως    15:00

 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νεοχώρι – Κτίσματα – Χαραυγή – Καστανή – Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη – Λάβδανη – Διμόκορη – Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα – Περιστέρι – Κεράσοβο.

 

  • Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Συρράκο – Καλαρρύτες – Ματσούκι.
  • Κυριακή      (25-10-2020)     και     ώρες     από    18:00    έως   23:00

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά –  Ραδοβίζι – Διχούνι.

 

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ: 

  • Δευτέρα   (19-10-2020)    και   ώρες   από      08:00    έως     15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δίστρατο – Ανεμμοράχη – Κυψέλη – Ράμια – Λεπιανά – Μικροσπηλιά – Άνω  Γραικικό – Κουκούλια – Κρυονέρι – Βαθύκαμπος
  • Τετάρτη  (21-10-2020)    και   ώρες   από   18:00    έως     01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αστροχώρι – Μεγαλόχαρη – Μεσόπυργος – Ελάτη – Καστανιά – Μηλιανά –  Γρέβια – Πηγές
  • Πέμπτη  (22-10-2020)    και   ώρες   από    18:00    έως   01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πέτα – Κλειστό – Ζυγός – Μαρκινιάδα – Μελάτες – Κάτω Αθαμάνιο –   Αθαμάνιο – Τετράκωμο – Μεσούντα
  • Παρασκευή    (23-10-2020)   και   ώρες    από   18:00   έως   01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Μεγάρχη – Φωτεινό – Άνω Πέτρα – Διάσελλο – Δημαριό  – Κλειδί – Περδικορράχη – Πέτρα – Γιαννιώτι – Σκουληκαριά
  • Σάββατο   (24-10-2020)   και     ώρες     από     08:00    έως   15:00    ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Λιμίνη – Σελλάδες – Κομπότι – Περάνθη – Κομμένο – Αγία Παρασκευή –    Ανέζα  – Κορωνησία – Πολύδροσο – Ράχη – Αγ. Σπυρίδωνας – Στρογγυλή.

 

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ:

  • Δευτέρα (19-10-2020)  και  ώρες  από  16:00 έως  22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ριζά – Χειμαδιό – Λυγιά – Βράχος – Λούτσα – Τσουκνίδα –Βαλανιδορράχη – Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή – Λιβαδάρι – Αγιά. 
  • Τρίτη (20-10-2020)  και  ώρες  από  08:00 έως  15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά.
  • Τετάρτη (21-10-2020) και ώρες από 16:00 έως 23:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:  Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη – Βρυσούλα – Ρευματιά – Σκιαδάς – Κρανέα.
  • Πέμπτη     (22-10-2020)     και   ώρες      από    16:00    έως      22:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι – Τύρια – Στεφάνη. 
  • Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γυμνότοπος – Γοργόμυλος – Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα – Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας – Κερασώνας – Άγιος Γεώργιος – Παντάνασσα – Πέτρα. 
  • Σάββατο (24-10-2020) και ώρες από 08:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκεπαστό – Σκαφιδωτή – Τσεκούρι – Βουβοπόταμος – Μουζακέικα – Αηδόνι – Σταυροχώρι – Κορωνόπουλο – Κορώνη – Κυψέλη – Τζάρα – Θέμελο – Χόχλα – Κουκούλι.

 

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ:

 

  • Δευτέρα      (19-10-2020)    και    ώρες   από    18:00     έως     01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φοινίκι – Δάφνη  – Άνω Ξέχωρο – Ριζό (Αράχωβα) – Κοκκινολιθάρι – Νεροχώρι-Κεραμίτσα –  Αχουρία Κεραμίτσας – Μαλούνι – Αχουρία Μαλουνίου.

  • Τετάρτη (21-10-2020)  και  ώρες από 18:00 έως 01:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τσαμαντάς – Βαβούρι – Λιάς – Λίστα – Κουρεμάδι – Κεφαλοχώρι – Μηλέα – Γαρδίκι Φιλιατών – Αναβρυτός.
  • Πέμπτη     (22-10-2020)    και     ώρες    από      08:00    έως  15:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γεροπλάτανος Πηγαδούλια – Άγιος Αρσένιος – Σμπόκια – Κυπάρισσος – Παλαιοχώρι – Δονάτος – Γολά – Ροδοστίβα.

  • Παρασκευή     (23-10-2020)   και   ώρες      από   18:00    έως   01:00

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αετός – Άνω Παλαιοκκλήσι – Κάτω Παλαιοκκλήσι – Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα) – Χλωμός – Αχλαδιά. 

 

  • Κυριακή    (17-10-2020)    και     ώρες    από    08:00     έως   15:00  

 

 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:    Σαμονίβα – Τσαγκάρι – Φροσύνη – Αυλότοπος – Κουκλιοί – Γλυκή

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ