Κυριακή, 15/12/2019

76 Ομάδες και πάνω από 300 αθλητές θα αγωνιστούν στην μνήμη του Στάθη Παρούση

 Ξεκινά σήμερα το απόγευμα στα γήπεδα μπάσκετ του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Πρέβεζας το 4ο τουρνουά 3on3 μπάσκετ.

Μετά το τραγικό γεγονός της ξαφνικής απώλειας του μπασκετμπολίστα της Νικόπολης Στάθη Παρούση που βύθισε στο πένθος όλη την Πρέβεζα, το τουρνουά είναι αφιερωμένο στην μνήμη του ,ενώ θα συγκεντρωθούν φάρμακα για το Ιατρείο Κοινωνικής Αλληλεγγύης Πρέβεζας.

ΑΝΤΡΕΣ
1ος
2ος
3ος
4ος
5ος
Α1      ΚΑΝΑΛΑΚΙ
Β1       ΠΟΙΚΙΛΛΙΕΣ
Γ1      ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ
Δ1        ΜΠΟΤΙΛΙΑ
Ε1         FLOKIA
Α2      ΤΡΙΠΛΕΤΑ
Β2       4G
Γ2      ARTA MAVERICKS
Δ2       ALEMAOU
Ε2       OKLA – ΧΩΜΑ
Α3      ΧΑΡΤΙΝΟ ΤΟ       ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ
Β3    ΧΑΒΑΛΕΝΤΣΙΑ
Γ3     BODY ΧΤΙΣΤΕΣ
Δ3       COSMOS UNION
Ε3 ΠΑΝΑΣΧΕΤΙΑΚΟΣ
Α4      LOS ANGELES   STRIPPERS
Β4       78
Γ4     PREVEZA BULLS
Δ4        ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ
Ε4     ΒΟΝΙΤΣΑTEAM
6ος
7ος
8ος
9ος
10ος
ΣΤ1 ΛΙΟΚΙΑΤΖΗΔΕΣ
Ζ1         ΑΧΡΗΣΤΑ ΥΛΙΚΑ
Η1        ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
Θ1       ΤΑΒΕΡΝΑ
ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ
Ι1     ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΙΑΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ
ΣΤ2     ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΣΚΟΥΛΙΟΣ
Ζ2                              ΟΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΙ
Η2     BOIS ANDZOIS
Θ2     CLEVELAND – ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
Ι2     MIGHTY BULLS
ΣΤ3    SUPERKILL
Ζ3       ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ ΜΠΑΝΙ
Η3          ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ
Θ3      MEZZO
Ι3  ΧΑΛΙΑΜΟΥΤΡΕΣ
ΣΤ4    ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
Ζ4       WALKERS
Η4     ΣΥΡΡΑΚΟBULLS
Θ4     PORTLAND TRAIL BLAZZERS
Ι4      ΟΙ ΜΙΣΟΙ
Η5     ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ
Θ5      L.A.P.D.
Ι5     
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ
1ος
2ος
3ος
4ος
Α1      ΒΑΒΕΤΣΗ
Β1       ΑΘΛΗΣΙΣ
Γ1      TERROVO TEAM
Δ1        ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Α2      ΜΠΕΛΛΟΥ
Β2       GRAND FAMILY
Γ2      ΛΑΜΠΡΗ
Δ2        ΚΑΛΑΝΤΖΗ
Α3      DITROIT PISTOLS
Β3    ΤΣΟΥΜΕ
Γ3     ΝΤΟΥΣΙΑ
Δ3        ΚΙΣΤΗ
Α4      ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Β4     ΑΛΦΑΝΤΑΚΗ
Γ4     IBATE ANITAKO
Δ4        ΜΙΧΟΥ
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΠΑΙΔΕΣ
1ος
2ος
Α1      MORE BASKETBALL
Β1       ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
Α2      ΧΕΛΩΝΟΝΙΤΖΑΚΙΑ
Β2       FANTASTIC 4
Α3      ORLANDO TRAGIC
Β3    THOUNDERS
Α4      ALL STAR
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
1ος
Α1      POWER PASS GIRLS
Α2      Η ΚΛΙΚΑ
Α3      ΑΠ’ ΟΛΑ
Α4      THUNDERCATS
ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ 1η ΟΜΑΔΑ –  4η ΟΜΑΔΑ και 2η ΟΜΑΔΑ –  3η ΟΜΑΔΑ
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1ος
Α1      ΟΙ ΑΠΑΙΚΤΕΣ
Α2      ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ
Α3      FUTURE STARS
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1ος
Α1      DREAM TEAM
Α2      ΟΙ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ
Α3      CHICAGO FIRES
ΟΙ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΕΛΙΚΟ
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ