Πέμπτη, 22/08/2019

Αποκλεισμός για Κουρτίδη, Ζήση

Λίγη ώρα μετά τα κορίτσια, τον αποκλεισμό από το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ Κ20 που διεξάγεται στην Ιταλία

Οι Κουρτίδης, Ζήσης έχασαν με 2-0 (21-15, 21-19) από τους Πολωνούς Λισικόφσκι, Μπάκιεβιτς, αν και πάλεψαν στο δεύτερο σετ. Έτσι γυρίζουν στην Ελλάδα με την 17η θέση στις αποσκευές τους.

No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
76 07-Sep 17:30 1 Winner of match #73 Winner of match #74
Final 3rd Place
75 07-Sep 15:30 1 Loser of match #73 Loser of match #74
Semi-finals
74 07-Sep 12:30 Winner of match #67 Winner of match #68
73 07-Sep 11:30 Winner of match #65 Winner of match #66
Final 5th Place
72 07-Sep 12:30 2 Winner of match #69 Winner of match #70
Final 7th Place
71 07-Sep 12:30 3 Loser of match #69 Loser of match #70
Loser Round
70 07-Sep 10:30 Draw Draw
69 07-Sep 10:30 Draw Draw
Round 3
68 06-Sep 18:20 Winner of match #63 Winner of match #64
67 06-Sep 18:20 Winner of match #61 Winner of match #62
66 06-Sep 17:30 Winner of match #59 Winner of match #60
65 06-Sep 17:30 Winner of match #57 Winner of match #58
Round 2
64 06-Sep 15:30 1 Hadrava-Benes CZE [14] Felice-Mazzon ITA [31]
63 06-Sep 15:30 2 Maia-Tomas POR [26] Lysikowski-Bakiewicz POL [2]
62 06-Sep 15:30 3 Winner of match #54 Sørum-Lauten NOR [6]
61 06-Sep 15:30 4 Margiev-Leshukov RUS [3] Zandbergen-Métral SUI [7]
60 06-Sep 14:30 4 Bouter-van der Ham NED [15] Lozic-Klasnic SRB [20]
59 06-Sep 14:30 3 Rudolf-Wickler GER [5] Siren-Määttänen FIN [29]
58 06-Sep 14:30 2 Plotnytskiy-Kovalov UKR [10] Rumsevicius-Kazdailis LTU [9]
57 06-Sep 14:30 1 Chinellato-De Fabritiis ITA [1] Lancmanis-Smirnovs LAT [8]
Round 1
56 06-Sep 11:40 4 Hadrava-Benes CZE [14] Jiménez-Huerta A. ESP [12] 2-0 (21-14, 21-14) 0:29
55 06-Sep 11:40 3 Kourtidis-Zisis GRE [17] Lysikowski-Bakiewicz POL [2] 0-2 (15-21, 19-21) 0:35
54 06-Sep 11:40 2 Gauthier-Rat-Loiseau FRA [13] Atanasov-Kalchev BUL [24]
53 06-Sep 11:40 1 Sorensen-Trans DEN [28] Zandbergen-Métral SUI [7] 0-2 (10-21, 17-21) 0:33
52 06-Sep 10:40 2 Bouter-van der Ham NED [15] Ihnat-Lukac SVK [32] 2-0 (21-19, 21-8) 0:28
51 06-Sep 10:40 1 Vecchi-Nicotra ITA [11] Siren-Määttänen FIN [29] 0-2 (18-21, 13-21) 0:29
50 06-Sep 10:40 4 Plotnytskiy-Kovalov UKR [10] Arula-Keel EST [19] 2-0 (21-11, 21-13) 0:28
49 06-Sep 10:40 3 Lancmanis-Smirnovs LAT [8] Verspecht-Vleugels BEL [27] 2-0 (21-18, 21-15) 0:37
Pool H
48 05-Sep 14:50 3 Atanasov-Kalchev BUL [24] Walrond-Allen ENG [25] 2-0 (21-8, 21-9) 0:25
47 05-Sep 14:50 4 Lancmanis-Smirnovs LAT [8] Rumsevicius-Kazdailis LTU [9] 0-2 (24-26, 11-21) 0:33
32 04-Sep 18:20 4 Rumsevicius-Kazdailis LTU [9] Walrond-Allen ENG [25] 2-0 (21-14, 21-16) 0:35
31 04-Sep 18:20 3 Lancmanis-Smirnovs LAT [8] Atanasov-Kalchev BUL [24] 2-0 (21-14, 21-15) 0:32
16 04-Sep 11:30 4 Rumsevicius-Kazdailis LTU [9] Atanasov-Kalchev BUL [24] 2-0 (21-13, 21-9) 0:31
15 04-Sep 11:30 3 Lancmanis-Smirnovs LAT [8] Walrond-Allen ENG [25] 2-0 (21-19, 21-19) 0:39
Pool G
46 05-Sep 14:50 1 Renko-Kosir SLO [23] Maia-Tomas POR [26] 1-2 (25-23, 17-21, 10-15) 0:55
45 05-Sep 14:50 2 Zandbergen-Métral SUI [7] Plotnytskiy-Kovalov UKR [10] 1-2 (26-24, 16-21, 11-15) 0:48
30 04-Sep 18:20 2 Plotnytskiy-Kovalov UKR [10] Maia-Tomas POR [26] 1-2 (21-13, 18-21, 12-15) 0:43
29 04-Sep 18:20 1 Zandbergen-Métral SUI [7] Renko-Kosir SLO [23] 2-0 (21-14, 21-17) 0:29
14 04-Sep 11:30 2 Plotnytskiy-Kovalov UKR [10] Renko-Kosir SLO [23] 2-1 (21-15, 17-21, 15-9) 0:40
13 04-Sep 11:30 1 Zandbergen-Métral SUI [7] Maia-Tomas POR [26] 1-2 (21-16, 13-21, 8-15) 0:44
Pool F
44 05-Sep 14:00 4 Borna-Nilsson SWE [22] Verspecht-Vleugels BEL [27] 1-2 (21-18, 24-26, 18-20) 0:59
43 05-Sep 14:00 1 Sørum-Lauten NOR [6] Vecchi-Nicotra ITA [11] 2-0 (21-14, 21-13) 0:32
28 04-Sep 17:30 1 Vecchi-Nicotra ITA [11] Verspecht-Vleugels BEL [27] 2-0 (21-16, 21-19) 0:38
27 04-Sep 17:30 4 Sørum-Lauten NOR [6] Borna-Nilsson SWE [22] 2-0 (21-14, 21-12) 0:32
12 04-Sep 10:40 1 Vecchi-Nicotra ITA [11] Borna-Nilsson SWE [22] 2-0 (27-25, 21-18) 0:39
11 04-Sep 10:40 4 Sørum-Lauten NOR [6] Verspecht-Vleugels BEL [27] 2-0 (21-12, 21-15) 0:39
Pool E
42 05-Sep 14:00 3 Vauchkevich-Drapchynski BLR [21] Sorensen-Trans DEN [28] 0-2 (18-21, 23-25) 0:36
41 05-Sep 14:00 2 Rudolf-Wickler GER [5] Jiménez-Huerta A. ESP [12] 2-0 (21-16, 21-12) 0:32
26 04-Sep 17:30 3 Jiménez-Huerta A. ESP [12] Sorensen-Trans DEN [28] 1-2 (17-21, 21-18, 12-15) 0:47
25 04-Sep 17:30 2 Rudolf-Wickler GER [5] Vauchkevich-Drapchynski BLR [21] 2-0 (21-19, 21-11) 0:34
10 04-Sep 10:40 3 Jiménez-Huerta A. ESP [12] Vauchkevich-Drapchynski BLR [21] 2-0 (21-16, 21-16) 0:32
9 04-Sep 10:40 2 Rudolf-Wickler GER [5] Sorensen-Trans DEN [28] 2-0 (21-9, 21-15) 0:30
Pool D
40 05-Sep 13:10 4 Lozic-Klasnic SRB [20] Siren-Määttänen FIN [29] 2-0 (25-23, 23-21) 0:43
39 05-Sep 13:10 3 Pristauz-Telsnigg-Waller AUT [4] Gauthier-Rat-Loiseau FRA [13] 0-2 (26-28, 17-21) 0:37
24 04-Sep 16:40 4 Gauthier-Rat-Loiseau FRA [13] Siren-Määttänen FIN [29] 2-1 (19-21, 26-24, 15-11) 1:00
23 04-Sep 16:40 3 Pristauz-Telsnigg-Waller AUT [4] Lozic-Klasnic SRB [20] 2-1 (18-21, 21-16, 15-11) 0:49
8 04-Sep 09:50 3 Gauthier-Rat-Loiseau FRA [13] Lozic-Klasnic SRB [20] 1-2 (19-21, 22-20, 9-15) 0:50
7 04-Sep 09:50 4 Pristauz-Telsnigg-Waller AUT [4] Siren-Määttänen FIN [29] 0-2 (19-21, 17-21) 0:37
Pool C
38 05-Sep 13:10 2 Arula-Keel EST [19] Zorluer-Kantarcioglu TUR [30] 2-0 (21-18, 21-14) 0:34
37 05-Sep 13:10 1 Margiev-Leshukov RUS [3] Hadrava-Benes CZE [14] 2-1 (19-21, 21-19, 15-12) 0:47
22 04-Sep 16:40 2 Hadrava-Benes CZE [14] Zorluer-Kantarcioglu TUR [30] 2-1 (21-15, 17-21, 15-13) 0:43
21 04-Sep 16:40 1 Margiev-Leshukov RUS [3] Arula-Keel EST [19] 2-1 (21-15, 20-22, 15-13) 0:43
6 04-Sep 09:50 2 Hadrava-Benes CZE [14] Arula-Keel EST [19] 2-1 (24-26, 21-15, 15-12) 0:45
5 04-Sep 09:50 1 Margiev-Leshukov RUS [3] Zorluer-Kantarcioglu TUR [30] 2-0 (21-16, 21-17) 0:39
Pool B
36 05-Sep 12:20 1 Shafat-Cohen ISR [18] Felice-Mazzon ITA [31] 0-2 (16-21, 18-21) 0:36
35 05-Sep 12:20 4 Lysikowski-Bakiewicz POL [2] Bouter-van der Ham NED [15] 0-2 (19-21, 16-21) 0:32
20 04-Sep 15:50 1 Bouter-van der Ham NED [15] Felice-Mazzon ITA [31] 0-2 (21-23, 17-21) 0:34
19 04-Sep 15:50 4 Lysikowski-Bakiewicz POL [2] Shafat-Cohen ISR [18] 2-0 (21-14, 21-7) 0:29
4 04-Sep 09:00 3 Bouter-van der Ham NED [15] Shafat-Cohen ISR [18] 2-0 (21-12, 21-11) 0:35
3 04-Sep 09:00 2 Lysikowski-Bakiewicz POL [2] Felice-Mazzon ITA [31] 1-2 (21-12, 14-21, 15-17) 0:41
Pool A
34 05-Sep 12:20 3 Kourtidis-Zisis GRE [17] Ihnat-Lukac SVK [32] 2-0 (21-17, 21-17) 0:32
33 05-Sep 12:20 2 Chinellato-De Fabritiis ITA [1] Pribanic-Karaula CRO [16] 2-0 (21-14, 21-13) 0:22
18 04-Sep 15:50 3 Pribanic-Karaula CRO [16] Ihnat-Lukac SVK [32] 0-2 (18-21, 19-21) 0:37
17 04-Sep 15:50 2 Chinellato-De Fabritiis ITA [1] Kourtidis-Zisis GRE [17] 2-0 (21-15, 21-6) 0:25
2 04-Sep 09:00 4 Pribanic-Karaula CRO [16] Kourtidis-Zisis GRE [17] 0-2 (17-21, 15-21) 0:33
1 04-Sep 09:00 1 Chinellato-De Fabritiis ITA [1] Ihnat-Lukac SVK [32] 2-0 (21-9, 21-14) 0:26

http://www.volleynews.gr

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ