Κυριακή, 18/08/2019

Πρόγραμμα αγώνων ΑΗς Ερας. κατηγορίας 2014-15 Α’ γύρος

 Α’ ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ  Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ        ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014 
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
 ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΩΠΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9/2014
ΩΡΑ 16:30  ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
   
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ    ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ  
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/9/2014
ΩΡΑ 16:30 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
   
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ     ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                  ΗΜΕΡΑ        ΗΜΕΡΟΜ. 
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00  ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014
ΩΡΑ 16:00  ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
   
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ     ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014
ΩΡΑ16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ  
     
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ     ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ  
   
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014
ΩΡΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
   
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ         ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
   
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ
 
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
        
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
   
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
   
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ  
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
   
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
     
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ  
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  
   
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
 
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΓΑΣ  
Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΒΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/12/2014
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
   
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ  
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015  
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΩΠΟΥ
 
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ
 
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛ. ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015 
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤ. Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/1/2015
ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  
   
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ