Τρίτη, 12/11/2019

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσια αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνουν οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

09:10 OTE Sport 1 Βέλγιο – Τουρκία World Grand Prix

10:30 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, 7η μέρα

11:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Φάση των 16, Γερμανία

12:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, ημιτελικά ανδρών

12:45 Eurosport Porsche Supercup Σπα Φρανκοσάμπ

13:00 OTE Sport 1 WRC: Ράλι Γερμανίας Live Stage

13:15 OTE Sport 2 Βραζιλία – Ιαπωνία World Grand Prix

13:30 Action 24 Τσβόλε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 Eurosport Blancpain GT Sprint Σλοβακία

13:30 Novasports 2 – HD2 Blancpain GT Sprint Αγώνας ταχύτητας, Σλοβακία

14:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Προημιτελικά, Γερμανία

15:00 ALPHA Formula 1: GP Βελγίου

15:00 OTE Sport 3 Formula 1: GP Βελγίου

15:30 Action 24 Φέγενορντ – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30 OTE Sport 4 Χαλ – Στόουκ Σίτι Premier League

15:30 OTE Sport 1 Τότεναμ – ΚΠΡ Premier League

15:45 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, μικρός τελικός ανδρών

16:30 OTE Sport 2 Πάντερμπορν – Μάιντς Bundesliga

16:30 Eurosport Vattenfall Cyclassics Γερμανία

17:00 Eurosport 2 Ευρωπαϊκός γύρος Ημιτελικά, Γερμανία

17:00 OTE Sport 5 World Tour Πολωνία, τελικός ανδρών

17:00 ΝΕΡΙΤsports Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση – Ημιτελικοί, τελικοί

17:45 Action 24 Άγιαξ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

17:45 Eurosport Γύρος της Ισπανίας Algeciras – San Fernando

18:00 OTE Sport 1 Σάντερλαντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:15 OTE Sport 4 Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Μαγδεμβούργο Bundesliga

18:30 OTE Sport 3 Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga

19:00 Eurosport Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου Βερολίνο, Γυναίκες 3μ.

19:15 Novasports 4 ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:15 Novasports 7 Βέροια – Ξάνθη Super League

19:15 Novasports 2 – HD2 ΠΑΟΚ – ΑΕΛ Καλλονής Super League

19:15 Novasports 3 Ατρόμητος – Πλατανιάς Super League

20:00 OTE Sport 2 Εϊμπάρ – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

21:00 Eurosport Ευρωπαϊκός γύρος Τελικός, Γερμανία

21:30 Action 24 Μποαβίστα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:30 Novasports 1 – HD1 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Super League

22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Έλτσε La Liga

22:00 OTE Sport 2 Θέλτα – Χετάφε La Liga

22:45 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Μικρός τελικός

23:00 Eurosport 2 Pro Cycling Challenge 7η διαδρομή, ΗΠΑ

00:00 OTE Sport 2 Λεβάντε – Βιγιαρεάλ La Liga

01:15 Eurosport Παγκόσμιο γυναικών U-20 Τελικός

ΠΗΓΗ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ