Τετάρτη, 21/08/2019

Αρχίζουν τα πρωταθλήματα παίδων- νεανίδων και εφήβων ΕΣΚΑΒΔΕ- Αναλυτικά το πρόγραμμα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2014 – 2015
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Σ 13/9/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Σ 13/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Σ 13/9/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
Σ 13/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 
2η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 14/9/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 14/9/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 14/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 14/9/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Σ 20/9/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
Σ 20/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ.ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Σ 20/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Σ 20/9/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
ΡΕΠΩ : ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β 
4η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 21/9/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 21/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 21/9/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
Κ 21/9/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Σ 27/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Σ 27/9/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Σ 27/9/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
Σ 27/9/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 28/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 28/9/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 28/9/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 28/9/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 
7η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 5/10/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Κ 5/10/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
Κ 5/10/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Κ 5/10/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 12/10/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
Κ 12/10/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Κ 12/10/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Κ 12/10/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΩ : ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ 
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 19/10/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 19/10/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 19/10/2014
ΚΛ.ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Κ 19/10/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 2/11/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 2/11/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 2/11/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 2/11/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 9/11/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Κ 9/11/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
Κ 9/11/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
Κ 9/11/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 16/11/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 16/11/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 16/11/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 16/11/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΩ : ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β 
4η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 23/11/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 23/11/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 23/11/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Κ 23/11/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
ΡΕΠΩ : Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 7/12/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 7/12/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 7/12/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
Κ 7/12/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 14/12/2014
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 14/12/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Κ 14/12/2014
ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β
Κ 14/12/2014
ΛΟΥΡΟΣ
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 
7η Αγωνιστική

Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 21/12/2014
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 21/12/2014
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 21/12/2014
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 21/12/2014
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
Κ 11/1/2015
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Κ 11/1/2015
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
Κ 11/1/2015
ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Κ 11/1/2015
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΩ : ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ 
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία
Ώρα
Γήπεδο
Α  γ  ώ  ν  α  ς
Σκορ
ΛΕΥΚΑΔΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΡΕΠΩ : ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ 3 (ΤΡΕΙΣ) ΠΡΩΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ 2014 – 2015

Α΄ ΦΑΣΗ (K 26/10/2014)
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ) (K 30/11/2014)
ΒΟΝΙΤΣΑ : ΝΙΚΗΤΗΣ Α – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ : Α.Ο. ΣΧΕΡΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ) (Σ 20/12/2014)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ 2014 – 2015

Α΄ ΦΑΣΗ (K 21/9/2014)
ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ Α

Β΄ ΦΑΣΗ (K 5/10/2014)
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α Β
ΑΓΣΙ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Γ
ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ Δ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ε
ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ Ζ
ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Η
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Θ
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΑΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Ι

Γ΄ ΦΑΣΗ (K 26/10/2014)
ΝΙΚΗΤΗΣ Β – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ Κ
ΝΙΚΗΤΗΣ Δ – ΝΙΚΗΤΗΣ Ε Λ
ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ – ΝΙΚΗΤΗΣ Η Μ
ΝΙΚΗΤΗΣ Θ – ΝΙΚΗΤΗΣ Ι Ν

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ) (K 30/11/2014)
ΝΙΚΗΤΗΣ Κ – ΝΙΚΗΤΗΣ Λ
ΝΙΚΗΤΗΣ Μ – ΝΙΚΗΤΗΣ Ν

ΤΕΛΙΚΟΣ (ΟΥΔΕΤΕΡΗ ΕΔΡΑ) (Σ 20/12/2014)

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ