Παρασκευή, 21/06/2019

ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας: Η κλήρωση της A΄ κατηγορίας σεζόν 2014/2015

Δείτε την κλήρωση της α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας για την σεζόν 2014-2015, όπου έγινε πριν από λίγο στα γραφεία της ΕΠΣ στην Πρέβεζα. Στις 20/9 θα γίνει η πρεμιέρα του πρωταθλήματος.
1η αγωνιστική 16η 

Σινώπη – Πρέβεζα
Ωρωπός – Καρυά
Τηλυκράτης – Βόνιτσα
Πλαγιά – Απ.Πάργας
Καναλάκι – Σύβρος
Θεσπρωτικό – Πανλευκάδιος
Σφακιώτες – Παλιάμπελα
ΑΕ Πρέβεζας – Λούρος

2η αγωνιστική 17η

Ωρωπός – Σινώπη
Πρέβεζα – Τηλυκράτης
Καρυά – Πλαγιά
Βόνιτσα – Καναλάκι
Απ.Πάργας – Θεσπρωτικό
Σύβρος – Σφακιώτες
Πανλευκάδιος – Λούρος
Παλιάμπελα – ΑΕ Πρέβεζας

3η αγωνιστική 18η

Σινώπη – Τηλυκράτης
Πλαγιά – Ωρωπός
Καναλάκι – Πρέβεζα
Θεσπρωτικό – Καρυά
Σφακιώτες – Βόνιτσα
Λούρος – Απ.Πάργας
ΑΕ Πρέβεζας – Σύβρος
Πανλευκάδιος – Παλιάμπελα

4η αγωνιστική 19η

Πλαγιά – Σινώπη
Τηλυκράτης – Καναλάκι
Ωρωπός – Θεσπρωτικό
Πρέβεζα – Σφακιώτες
Καρυά – Λούρος
Βόνιτσα – ΑΕ Πρέβεζας
Απ.Πάργας – Παλιάμπελα
Σύβρος – Πανλευκάδιος

5η αγωνιστική 20η

Σινώπη – Καναλάκι
Θεσπρωτικό – Πλαγιά
Σφακιώτες – Τηλυκράτης
Λούρος – Ωρωπός
ΑΕ Πρέβεζας – Πρέβεζα
Παλιάμπελα – Καρυά
Πανλευκάδιος – Βόνιτσα
Απ.Πάργας – Σύβρος

6η αγωνιστική 21η

Θεσπρωτικό – Σινώπη
Καναλάκι – Σφακιώτες
Πλαγιά – Λούρος
Τηλυκράτης – ΑΕ Πρέβεζας
Ωρωπός – Παλιάμπελα
Πρέβεζα – Πανλευκάδιος
Καρυά – Σύβρος
Βόνιτσα – Απ.Πάργας

7η αγωνιστική 22η

Σινώπη – Σφακιώτες
Λούρος – Θεσπρωτικό
ΑΕ Πρέβεζας – Καναλάκι
Παλιάμπελα – Πλαγιά
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης
Σύβρος – Ωρωπός
Απ.Πάργας – Πρέβεζα
Καρυά – Βόνιτσα

8η αγωνιστική 23η

Λούρος – Σινώπη
Σφακιώτες – ΑΕ Πρέβεζας
Θεσπρωτικός – Παλιάμπελα
Καναλάκι – Πανλευκάδιος
Πλαγιά – Σύβρος
Τηλυκράτης – Απ.Πάργας
Ωρωπός – Βόνιτσα
Πρέβεζα – Καρυά

9η αγωνιστική 24η

Σινώπη – ΑΕ Πρέβεζας
Παλιάμπελα – Λούρος
Πανλευκάδιος – Σφακιώτες
Σύβρος – Θεσπρωτικό
Απ.Πάργας – Καναλάκι
Βόνιτσα – Πλαγιά
Καρυά – Τηλυκράτης
Πρέβεζα – Ωρωπός

10η αγωνιστική 25η

Παλιάμπελα – Σινώπη
ΑΕ Πρέβεζας – Πανλευκάδιος
Λούρος – Σύβρος
Σφακιώτες – Απ.Πάργας
Θεσπρωτικό – Βόνιτσα
Καναλάκι – Καρυά
Πλαγιά – Πρέβεζα
Τηλυκράτης – Ωρωπός

11η αγωνιστική 26η

Σινώπη – Πανλευκάδιος
Σύβρος Παλιάμπελα
Απ.Πάργας – ΑΕ Πρέβεζας
Βόνιτσα – Λούρος
Καρυά – Σφακιώτες
Πρέβεζα – Θεσπρωτικό
Ωρωπός – Καναλάκι
Τηλυκράτης – Πλαγιά

12η αγωνιστική 27η

Σύβρος – Σινώπη
Πανλευκάδιος – Απ.Πάργας
Παλιάμπελα – Βόνιτσα
ΑΕ Πρέβεζας – Πλαγιά
Λούρος – Πρέβεζα
Σφακιώτες – Ωρωπός
Θεσπρωτικό – Τηλυκράτης
Καναλάκι – Πλαγιά

13η αγωνιστική 28η

Σινώπη – Απ.Πάργας
Βόνιτσα – Σύβρος
Καρυά – Πανλευκάδιος
Πρέβεζα – Παλιάμπελα
Ωρωπός – ΑΕ Πρέβεζας
Τηλυκράτης – Λούρος
Πλαγιά – Σφακιώτες
Καναλάκι – Θεσπρωτικό

14η αγωνιστική 29η

Βόνιτσα – Σινώπη
Απ.Πάργας – Καρυά
Σύβρος – Πρέβεζα
Πανλευκάδιος – Ωρωπός
Παλιάμπελα – Τηλυκράτης
ΑΕ Πρέβεζας – Πλαγιά
Λούρος – Καναλάκι
Σφακιώτες – Θεσπρωτικό

15η αγωνιστική 30η

Σινώπη – Καρυά
Πρέβεζα – Βόνιτσα
Ωρωπός – Απ.Πάργας
Τηλυκράτης – Σύβρος
Πλαγιά – Πανλευκάδιος
Καναλάκι – Παλιάμπελα
Θεσπρωτικό – ΑΕ Πρέβεζας
Σφακιώτες – Λούρος

ΠΗΓΗ: lefkadasportnews.gr

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ