Τρίτη, 16/07/2019

ΠΡΕΒΕΖΑ: Όλοι οι σταυροί του συνδυασμού του Γιάννη Νόβα – Λαϊκή Συσπείρωση

Για το συνδυασμό: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Νόβα Ιωάννη-Ταξιάρχη του Ανδρέα, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
Α)Εκλογική Περιφέρεια Ζαλόγγου
1 ΖΑΡΒΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 222
2 ΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 209
3 ΠΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 163
4 ΔΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 141
5 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
6 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
7 ΜΑΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 91
8 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 73

Β)Εκλογική Περιφέρεια Λούρου
1 ΤΣΟΒΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ 469
2 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 290
3 ΒΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194
4 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 144
5 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
6 ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 140
7 ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 136
8 ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
9 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 102
10 ΠΑΠΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57

Γ)Εκλογική Περιφέρεια Πρέβεζας
1 ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 556
2 ΜΠΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 249
3 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
4 ΜΠΕΪΝΤΑΡΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 182
5 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 181
6 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 158
7 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147
8 ΖΩΗ-ΤΙΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ (ΓΙΩΤΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 139
9 ΣΑΡΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135
10 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 132
11 ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 126
12 ΜΑΝΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 121
13 ΠΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
14 ΓΟΥΡΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΕΛΑΝΘΗ 97
15 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 90
16 ΜΠΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
17 ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 86
18 ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
19 ΤΣΟΥΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 79
20 ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 75
21 ΝΟΒΑ-ΤΣΟΥΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΝΙΚΟΥ 75
22 ΨΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
23 ΚΕΛΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 66
24 ΚΑΤΣΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 65
25 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
26 ΛΙΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
27 ΣΩΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 60
28 ΑΡΜΑΤΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ 59
29 ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 57
30 ΚΙΤΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
31 ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΝΙΚΗ 54
32 ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
33 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
34 ΚΙΤΣΟΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 45
35 ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 45
36 ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 34
37 ΤΣΑΜΗ-ΝΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
38 ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 28
39 ΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
40 ΡΑΠΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 26
41 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 18
42 ΜΥΤΑΡΗ-ΜΠΑΛΛΑ ΜΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 18
43 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
44 ΜΠΕΖΕΒΕΓΚΗ-ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
45 ΘΥΜΙΟ ΣΤΑΥΡΟ του ΘΩΜΑ 9

Για το συνδυασμό: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ», έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας και υποψήφιοι σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων:
Τοπική κοινότητα Βράχου
1 ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3

Τοπική κοινότητα Καμαρίνας
1 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ 16

Τοπική κοινότητα Καναλίου
1 ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 39
2 ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35
3 ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 35
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΚΟΥΜΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 19

Τοπική κοινότητα Κρυοπηγής
1 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
2 ΝΤΟΜΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17

Τοπική κοινότητα Μυρσίνης
1 ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 14
2 ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
3 ΣΟΥΗΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ 5
4 ΚΥΡΓΙΑΚΗ-ΤΣΑΒΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

Τοπική κοινότητα Νέας Σινώπης
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
2 ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

Τοπική κοινότητα Χειμαδιού
1 ΜΑΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
2 ΡΟΥΤΣΗ-ΝΑΝΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7
3 ΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 2

Τοπική κοινότητα Λούρου
1 ΔΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 65
2 ΧΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
3 ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

Τοπική κοινότητα Άνω Ράχης
1 ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

Τοπική κοινότητα Βρυσούλας
1 ΠΕΠΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13
2 ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΖΩΗ 6

Τοπική κοινότητα Κοτσανοπούλου
1 ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
2 ΓΙΑΝΝΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 11

Τοπική κοινότητα Νέου Σφηνωτού (Σφηνωτού)
1 ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 12

Τοπική κοινότητα Στεφάνης
1 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ-ΓΡΑΒΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

Τοπική κοινότητα Ωρωπού
1 ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
2 ΣΙΩΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60
3 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 50
4 ΚΡΟΚΙΔΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 43

Δημοτική κοινότητα Πρεβέζης
1 ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 202
2 ΜΑΝΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
3 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
4 ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 150
5 ΚΩΤΣΑΝΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
6 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 126
7 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 84
8 ΛΑΔΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
9 ΑΓΟΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 52
10 ΜΠΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 52
11 ΚΑΡΑΜΠΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
12 ΓΑΙΔΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

Τοπική κοινότητα Μιχαλιτσίου
1 ΜΠΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

Τοπική κοινότητα Μύτικα
1 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΩΜΑ 60
2 ΜΠΑΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60
3 ΜΟΣΧΟΥ-ΝΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

Τοπική κοινότητα Νικοπόλεως
1 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 17
2 ΝΟΒΑ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ-ΤΑΞΙΑΡΧΗ 3
3 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ