Τρίτη, 10/12/2019

ΠΡΕΒΕΖΑ: Όλοι οι σταυροί των υποψηφίων του Συνδυασμού του Μιλτιάδη Κλάπα

Για το συνδυασμό: «Δύναμη Ενότητας και Δημιουργίας», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Κλάπα Ηλία-Μιλτιάδη του Ιωάννη, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
Α)Εκλογική Περιφέρεια Ζαλόγγου
1 ΚΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 521
2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 469
3 ΦΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 329
4 ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 279
5 ΝΤΑΓΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 194
6 ΚΟΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ χήρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 156
8 ΠΡΙΦΤΗ ΚΑΤΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 153

Β)Εκλογική Περιφέρεια Λούρου
1 ΚΑΠΟΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΥ 332
2 ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 216
3 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 207
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 199
5 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 177
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 162
7 ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 74
8 ΖΩΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 41
9 ΖΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19

Γ)Εκλογική Περιφέρεια Πρέβεζας
1 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 448
2 ΝΕΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 346
3 ΝΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 305
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ 289
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 271
6 ΛΑΧΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΡΗ) του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ 243
7 ΦΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 238
8 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214
9 ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
10 ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 158
11 ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 151
12 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 148
13 ΛΑΪΝΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 147
14 ΣΟΥΡΔΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
15 ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
16 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 134
17 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
18 ΝΤΟΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124
19 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 91
20 ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 89
21 ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 88
22 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΗΛΙΑ 84
23 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 84
24 ΒΟΝΤΙΤΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 80
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 67
26 ΝΤΟΜΑΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
27 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 64
28 ΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 63
29 ΓΚΕΡΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΙΑΝΝΗ 50
30 ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 47
31 ΝΤΟΥΡΟΥ-ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ 16

Για το συνδυασμό: «Δύναμη Ενότητας και Δημιουργίας», έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας και υποψήφιοι σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων:
Τοπική κοινότητα Βράχου
1 ΜΠΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 24
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΡΑΚΛΗ 5
3 ΧΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1

Τοπική κοινότητα Εκκλησιών
1 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 5

Τοπική κοινότητα Καμαρίνας
1 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
2 ΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 19

Τοπική κοινότητα Καναλίου
1 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
2 ΚΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 70
3 ΤΣΟΥΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 50
4 ΣΠΥΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

Τοπική κοινότητα Κρυοπηγής
1 ΠΑΠΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

Τοπική κοινότητα Μυρσίνης
1 ΠΙΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
2 ΦΑΝΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

Τοπική κοινότητα Νέας Σαμψούντος
1 ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 133
2 ΜΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 26
3 ΚΑΤΩΠΟΔΗ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΝΑ χήρα ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 8
4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2

Τοπική κοινότητα Νέας Σινώπης
1 ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 119
2 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 83
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
4 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32

Τοπική κοινότητα Χειμαδιού
1 ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
2 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 3

Τοπική κοινότητα Λούρου
1 ΦΩΤΗ-ΝΤΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 93
2 ΛΑΔΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 71
3 ΜΠΙΤΖΕΛΕΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 63

Τοπική κοινότητα Άνω Ράχης
1 ΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 5

Τοπική κοινότητα Βρυσούλας
1 ΓΚΙΟΡΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13
2 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

Τοπική κοινότητα Κοτσανοπούλου
1 ΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 14

Τοπική κοινότητα Νέου Σφηνωτού (Σφηνωτού)
1 ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

Τοπική κοινότητα Ρευματιάς
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14

Τοπική κοινότητα Σκιαδά
1 ΛΩΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
2 ΠΑΠΠΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΘΩΜΑ 8

Τοπική κοινότητα Στεφάνης
1 ΜΠΟΡΜΠΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 56

Τοπική κοινότητα Ωρωπού
1 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 76
2 ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ-ΒΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

Δημοτική κοινότητα Πρεβέζης
1 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ 191
2 ΔΗΜΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ 151
3 ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 115
4 ΣΑΛΙΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 111
5 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 99
6 ΛΑΜΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 84
7 ΚΟΨΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
8 ΚΑΡΤΣΑΚΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΘΩΜΑ 79
9 ΑΝΕΜΟΖΑΛΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 78
10 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
11 ΑΓΟΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 55
12 ΔΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

Τοπική κοινότητα Μιχαλιτσίου
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
2 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ-ΚΑΤΑΓΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
3 ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22

Τοπική κοινότητα Μύτικα
1 ΝΑΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 61
2 ΤΡΑΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12
3 ΜΥΤΙΚΑ ΘΕΟΧΑΡΙΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 7
4 ΦΙΛΙΠΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 6

Τοπική κοινότητα Νικοπόλεως
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 120
2 ΠΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23
3 ΚΑΛΕΝΔΕΡΗ-ΠΑΣΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
4 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4

Τοπική κοινότητα Φλαμπούρων
1 ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 59

2 ΤΣΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ