Τετάρτη, 20/11/2019

ΠΡΕΒΕΖΑ: Όλοι οι σταυροί των υποψηφίων του συνδυασμού του Δημήτρη Βασιλείου

Για το συνδυασμό: «Δημοτική Ριζοσπαστική Συνεργασία», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Βασιλείου Δημήτριο του Νικολάου, έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
Α)Εκλογική Περιφέρεια Ζαλόγγου
1 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 401
2 ΖΕΝΕΜΠΙΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 334
3 ΖΕΚΑ ΠΑΣΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 233
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
5 ΚΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 108
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91
7 ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68

Β)Εκλογική Περιφέρεια Λούρου
1 ΝΤΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 394
2 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 274
3 ΛΕΛΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 271
4 ΤΣΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 182
5 ΑΥΓΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 103

Γ)Εκλογική Περιφέρεια Πρέβεζας
1 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 286
2 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 252
3 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 236
4 ΝΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 231
5 ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 224
6 ΣΑΟΥΣΑΝΤΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 216
7 ΚΟΛΟΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 197
8 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 187
9 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 180
10 ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 180
11 ΦΟΝΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177
12 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 141
13 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
14 ΜΙΧΕΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 134
15 ΤΖΙΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΤΕΟΚΛΗ 124
16 ΜΠΕΛΛΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 122
17 ΤΖΙΜΑ ΒΑΪΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 122
18 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 121
19 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 105
20 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 98
21 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
22 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 87
23 ΜΠΑΛΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 84
24 ΜΠΑΡΚΟΥΖΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 82
25 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80
26 ΝΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 80
27 ΓΑΤΣΙΟΥ ΣΑΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) συζ. ΔΗΜΗΡΙΟΥ 79
28 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 76
29 ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 69
30 ΤΖΩΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΤΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 69
31 ΤΣΙΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 68
32 ΜΩΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 66
33 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 66
34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65
35 ΡΟΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62
36 ΣΙΛΙΟΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
37 ΖΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
38 ΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥ 45
39 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 40

Για το συνδυασμό: «Δημοτική Ριζοσπαστική Συνεργασία», έλαβαν τις παρακάτω ψήφους οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας και υποψήφιοι σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων:
Τοπική κοινότητα Βράχου
1 ΤΣΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37
2 ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
3 ΧΗΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΖ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Τοπική κοινότητα Καμαρίνας
1 ΚΑΠΕΛΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 23

Τοπική κοινότητα Καναλίου
1 ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
2 ΤΣΟΥΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 31
3 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

Τοπική κοινότητα Κρυοπηγής
1 ΝΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 47
2 ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

Τοπική κοινότητα Μυρσίνης
1 ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 24
2 ΤΖΙΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
3 ΠΙΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Τοπική κοινότητα Νέας Σαμψούντος
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 17

Τοπική κοινότητα Νέας Σινώπης
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
2 ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8
3 ΜΑΛΙΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 2

Τοπική κοινότητα Χειμαδιού
1 ΜΑΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 17

Τοπική κοινότητα Λούρου
1 ΖΑΧΟΣ ΣΙΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 121
2 ΤΡΟΥΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40

Τοπική κοινότητα Βρυσούλας
1 ΤΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 8

Τοπική κοινότητα Νέου Σφηνωτού (Σφηνωτού)
1 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΟΥΚΥΔΙΔΗ 23
2 ΞΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 9

Τοπική κοινότητα Στεφάνης
1 ΔΗΜΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 36

Τοπική κοινότητα Ωρωπού
1 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
2 ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 14

Δημοτική κοινότητα Πρεβέζης
1 ΜΠΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 202
2 ΒΕΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 175
3 ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 166
4 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 162
5 ΚΥΝΗΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 153
6 ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ ΠΙΠΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 144
7 ΖΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 134
8 ΜΠΑΛΚΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ 124
9 ΓΚΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ 106
10 ΝΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 77

Τοπική κοινότητα Μύτικα
1 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
2 ΡΕΒΙΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3

Τοπική κοινότητα Φλαμπούρων

1 ΜΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 5

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ