ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Η κλήρωση του πρωταθλήματος και της Α΄ φάσης του κυπέλλου

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α΄ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1η αγωνιστική 16η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
2η αγωνιστική 17η
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3η αγωνιστική 18η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
4η αγωνιστική 19η
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ–ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
5η αγωνιστική 20η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
6η αγωνιστική 21η
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
7η αγωνιστική 22η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

8η αγωνιστική 23η
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
9η αγωνιστική 24η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
10η αγωνιστική 25η
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ –ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
11η αγωνιστική 26η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
12η αγωνιστική 27η
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
13η αγωνιστική 28η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
14η αγωνιστική 29η
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
15η αγωνιστική 30η
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ–Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ

Οι αγώνες της Α’ φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας

Το Σαββατοκύριακο 14/15 Σεπτεμβρίου, μια εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει η Α΄ φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

 Τα ζευγάρια της Α’ φάσηςείναι τα εξής:
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο.ΚΑΡΥΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΙΩΝΕΣ
Α.Ο.ΣΥΒΡΟΣ – Α.Ο.ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. Σαμψούντας, Α.Ο. Πλαγιάς, και Κατούνα περνούν χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση του κυπέλλου.
prevezasports.gr


Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.


Διαβάστε επίσης

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η ΕΠΟ επέβαλε αφαίρεση 3 βαθμών και χρηματικό ποινή στον ΠΑΣ Πρέβεζα – Στα χαρτιά πήρε το ματς η Αναγέννηση Άρτας

09/01/2021, 1:02 πμ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΑΡΓΑ, ΠΡΕΒΕΖΑ

Νέος συνθετικός χλοοτάπητας στο γήπεδο τένις της Πάργας με χρηματοδότηση της Περιφέρειας Ηπείρου

30/12/2020, 6:17 μμ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΔΙΑΦΟΡΑ

Δήλωση Προέδρου Ε.Φ.Ο.Α. Σπύρου Ζαννιά

22/12/2020, 6:37 μμ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΔΙΑΦΟΡΑ

Μέσω “Φιλόδημου” η βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων του Δημοτικού Σταδίου Πρέβεζας

27/11/2020, 11:30 πμ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Άφησε εκτός του ντέρμπι τον Μπουζούκη ο Μπόλονι

20/11/2020, 8:27 μμ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ, ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Συλλυπητήρια επιστολή του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Πρέβεζας

19/11/2020, 12:30 μμ


To mypreveza.gr είναι το ενημερωτικό portal για το Νομό Πρέβεζας στο οποίο μπορείτε να δείτε όλες τις τοπικές ειδήσεις, αλλά και νέα από όλη την Ήπειρο, την Ελλάδα και τον κόσμο.

"Η δική σου Πρέβεζα με ένα μόνο κλικ."

Συνεργαζόμενα sites