Ζωντανός στο κινήγι της ανόδου ο ΠΑΣ Πρέβεζα 3-3 με την Ναύπακτο

Σε ένα ματς για πολύ γερά νεύρα όπως το περιμέναμε εξελίχθηκε το παιχνίδι Ναυπακτιακός Αστέρας- ΠΑΣ Πρέβεζας. Η ομάδα της Πρέβεζας προηγήθηκε πρώτη στο σκόρερ με γκολ του Χαιδάκη, ενώ δέχθηκε την ισοφάριση ύστερα από τραγικό λάθος της άμυνας! Η ισοφάριση δεν πτώησε την ομάδα η οποία ξανά προηγήθηκε με μια εκπληκτική ενέργεια του Χαιδάκη. Η άμυνα όμως πρόδωσε ξανά τον ΠΑΣ ο οποίος δέχθηκε ένα αστείο γκόλ σε μία ανυποψίαστη φάση. Το ημίχρονο έληξε με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν ισόπαλες στα αποδυτήρια. Η επανάληψη βρήκε τον ΠΑΣ Πρέβεζα να μπαίνει στον αγώνα πολύ υποτονικά με αποτέλεσμα να βρεθεί σχετικά νωρίς πίσω στο σκόρ. Η ψυχή της ομάδας όμως μίλησε στα τελευταία λεπτά όταν με μία εκπληκτική ενέργεια ο Σιδέρης έγραψε το τελικό 3-3. Αναλυτικό ρεπορτάζ με εικόνες και Βίντεο σε λίγες ώρες στο www.tomistinenimerosi.gr