Δευτέρα, 24 Ιουλίου 2017
Ιούλ 24, 2017 - Δευ
Preveza GR
Άνεμος 6 m/s, Δ
Πίεση 756.81 mmHg
30°C
Υγρασία 66%
Σύννεφα -

Οι Πρεβεζάνοι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις εθνικές κατηγορίες

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ-ΕΠΟ τα ονόματα των διαιτητών, ανδρών και γυναικών 1ης-2ης κατηγορίας, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών διαιτησίας 3ης-4ης κατηγορίας, εκπαιδευτών και νέων παρατηρητών που πέτυχαν στις γραπτές εξετάσεις των σεμιναρίων προεπιλογής 2017-2018. Αναλυτικά -ανά Σύνδεσμο και αλφαβητική σειρά- τα ονόματα των επιτυχόντων στην Ήπειρο έχουν ως εξής:
Επιτυχόντες Διαιτητές 1ης και 2ης Κατηγορίας:
Κατσικογιάννης Αλέξανδρος, Ηπείρου
Μήτσιος Χρήστος, Ηπείρου
Αθανασίου Χαράλα πος, Άρτας
Κουτσιαύτης Αριστο ένης, Άρτας
Ρούσος-Μπεκερτζής Νικόλαος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Κο ίνης Γεώργιος, Θεσπρωτίας
Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος, Θεσπρωτίας
Τσιάκος Σπυρίδων, Θεσπρωτίας
Επιτυχόντες Βοηθοί Διαιτητές 1ης και 2ης Κατηγορίας:
Μωυσιάδης Θεόφιλος, Ηπείρου
Τάτσης Δημήτριος, Ηπείρου
Μαγιάννης Χρήστος, Άρτα
Ποντίκης Κωνσταντίνος, Πρέβεζας
Τίκας Δημ ήτριος του Λά πρου, Θεσπρωτίας
Επιτυχούσες Γυναίκες 1ης και 2ης Κατηγορίας:
Δάλλας Κωνσταντίνος, Ηπείρου
Κωνσταντίνου Δημήτριος, Άρτας
Αθανασίου Νικόλαος, Θεσπρωτίας
Κύρκος Δημήτριος, Θεσπρωτίας
Επιτυχόντες Παρατηρητές 1ης και 2ης Κατηγορίας:
Κυριαζή Αικατερίνη, Ηπείρου
Επιτυχόντες Διαιτητές 3ης Κατηγορίας:
Ζαμπαλάς Σπυρίδων, Ηπείρου
Μάντζιος Γεώργιος, Ηπείρου
Πάνος Ιωάννης, Ηπείρου
Σταματελόπουλος Ιωάννης, Ηπείρου
Τάσης Γεώργιος, Ηπείρου
Μπαΐλης Νικόλαος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Ρούσσος-Μπεκερτζής Γεώργιος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Σιντόρης Μάριος, Θεσπρωτίας
Στεφάνου Στέφανος, Θεσπρωτίας
Επιτυχόντες Βοηθοί Διαιτητές 3ης Κατηγορίας:
Αντωνίου Βασίλειος, Ηπείρου
Θανασιάς Αθανάσιος, Ηπείρου
Κοττορός Εμμανουήλ-Χρυσοβαλάντης, Ηπείρου
Παπαλαζάρου Γεώργιος, Ηπείρου
Μπουντούρης Ιωάννης, Άρτας
Κωνσταντίνου Ηλίας, Πρέβεζας-Λευκάδας
Τσόγκας Άγγελος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Φραγκούλης Παύλος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Πιγγίου Ειρήνη, Θεσπρωτίας
Επιτυχόντες Παρατηρητές 3ης Κατηγορίας:
Αθανασίου Κωνσταντίνος, Ηπείρου
Γεωργάκης Γεώργιος, Ηπείρου
Χατζηνικολάου Νικόλαος, Ηπείρου
Δράκος Ιωάννης, Πρέβεζας-Λευκάδας
Ντούκας Σταύρος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Σαράφογλου Γεώργιος, Πρέβεζας-Λευκάδας
Βακαλόπουλος Χρήστος, Θεσπρωτίας
Γεωργάκης Χαράλαμπος, Θεσπρωτίας
Επιτυχόντες Διαιτητές 4ης Κατηγορίας:
Μπόσιας Δημήτριος, Ηπείρου
Καλιακάτσος Δημήτριος, Άρτα
Επιτυχόντες Νέοι Παρατηρητές:
Μπίττας Βασίλειος, Ηπείρου
Επιτυχόντες Εκπαιδευτές:
Γούκος Δημήτριος, Ηπείρου
Φίτσας Ηλίας, Πρέβεζας

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ετικέτες:

Σχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Διαβάστε επίσης

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ