Το Πρόγραμμα των αγώνων της Α' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας 2016-17



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-17
Α' ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
24/9/2016
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΩΡΩΠΟΥ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΠΑΡΓΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΝΥΔΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
1/10/2016
16:00
ΛΟΥΡΟΥ
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/10/2016
16:00
ΝΥΔΡΙΟΥ
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΩΡΩΠΟΥ
A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ
15/10/2016
16:00
ΠΑΡΓΑΣ
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜ.
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
...
Share on Google Plus

Γράφει η Ανδριάνα Σολδάτου

Δημοσιογράφος, μέλος της ΕΕΔ (Ένωση Ευρωπαίων Δημοσιογράφων). Αρχισυντάκτρια του mypreveza.gr